REKLAMA

Rzeszów: Uniwersytecka Poradnia Prawna zaprasza

Uniwersytecka Poradnia Prawna działająca przy Instytucie Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego już od 1999 roku.

Jej głównym celem jest pomoc osobom niezamożnym w rozwiązywaniu problemów prawnych. Chodzi tutaj zarówno o kwestie z którymi klienci spotykają się w życiu codziennym – przykładowo dotyczące praw konsumentów czy sporządzania umowy najmu mieszkania, a także zagadnienia kompleksowe takie jak np. zobowiązania wynikające z prowadzenia spółki, sprawy związane z podziałem gruntów. Studenci przygotowują również wzoru pozwów i innych pism procesowych.
Ponadto organizujemy street law, czyli prawo na co dzień, szkolenia dla licealistów o tematyce prawniczej. Dzięki temu młodzież ma szansę dowiedzieć się o wielu ważnych kwestiach w sposób przystępny.


Poradnia mieści się w sali numer 1 przy placu Ofiar Getta 4/ 5. Nie trzeba wcześniej umawiać się na wizytę. Jest ona czynna od poniedziałku do piątku, Poniedziałek: 9:45 – 11:15; 13:15-16:30, Wtorek 8:00 – 16:30, Środa 8:00 – 16:30, Czwartek: 9:45 – 16:30,Piątek: 8:00 – 13:00.

Zapraszamy na naszego Facebooka: Uniwersytecka Poradnia Prawna

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)