Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty bankomatowej. Nieustalona kobieta ukradła, a następnie dokonała płatności kartą pozostawianą przez pokrzywdzoną na czytniku terminala. Osoby, które rozpoznają kobietę proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu.

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia br. w Rzeszowie, w Galerii Rzeszów przy ul. Piłsudskiego, w sklepie Homla. Nieznana kobieta, w wieku około 40 lat, wykorzystując kartę bankomatową pozostawioną na czytniku terminala, dokonała nią płatności, a następnie ją ukradła. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawczyni, który publikujemy poniżej.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach kobietę, o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, lub pod nr telefonu 17 858 36 58 albo z sekretariatem komisariatu 17 858 36 55 lub z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 112.

źr. KMP Rzeszów