Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Szukają sprawców pobicia. Mieli ze sobą królika

Rzeszów: Szukają sprawców pobicia. Mieli ze sobą królika

44
0

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, sprawców pobicia, do którego doszło w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy. Mężczyźni, których wizerunki publikujemy, pobili kierowcę, który chcąc uniknąć ich potrącenia, użył sygnałów dźwiękowych.


Policjanci Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia, do którego doszło w sobotę 3 lutego 2018 roku, około godz. 8. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony jadąc ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze, zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jedni pomiędzy samochodami. Kierujący użył wobec nich klaksonu, aby zeszli z jezdni.
Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do jego samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Pokrzywdzony odjechał z miejsca, jednak z uwagi na zmianę świateł, zmuszony był zatrzymać się na skrzyżowaniu. Gdy zauważył, że mężczyźni idą w jego kierunku, wysiał z samochodu. Wtedy sprawcy zaczęli mu ubliżać, a następnie pobili. Napastnicy uciekli, gdy na miejsce zdarzenia nadjechali pracownicy MPWIK. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.
Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem pod nr 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu pod nr telefonu 17 858 38 10.
źr. KMP Rzeszów