Strona główna KULTURA Rzeszów: Sławomir wystąpi na tegorocznych Juwenaliach

Rzeszów: Sławomir wystąpi na tegorocznych Juwenaliach

0
Reklama

Na facebookowej stronie Rzeszowskich Juwenaliów pojawiła się zapowiedź tegorocznej imprezy. Fani będą mogli usłyszeć m.in. Sławomira, autora hitu „Miłość w Zakopanem”.


Na stronie 25. Rzeszowskich Juwenaliów pojawiła się zapowiedź tegorocznej imprezy oraz zagadka, w której wskazać trzeba było gwiazdę tegorocznej imprezy. W komentarzach na Facebooku fani wskazywali na gwiazdy, które chcieliby usłyszeć podczas juwenaliów.
Organizatorzy potwierdzili- gwiazdą tegorocznej imprezy studenckiej będzie Sławomir, autor bezkonkurencyjnego hitu „Miłość w Zakopanem”.
Na stronie RZJ czytamy:

Sławomir Zapała – autor takich hitów jak „Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ni mom hektara” oraz kierowca niezawodnego Golfa III, to pierwsza znana gwiazda na tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliach! 7 kwietnia 2017 roku ukazała się jego debiutancka płyta studyjna zatytułowana „The Greatest Hits”. Nagrania dotarły do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLIS – i uzyskały status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy. „Jestem prostym człowiekiem i to, co tworzę, płynie prosto z mojego serca.”- to dzięki takiemu podejściu jego koncerty rozgrzewają publikę do czerwoności.

25. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 10-12 maja.
źr. Rzeszowskie Juwenalia 

Reklama
Reklama