Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego. Kierujący subaru potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. W wyniku potrącenia ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca subaru był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Kierujący subaru, 48-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc ul. Krzyżanowskiego w kierunku ul. Armii Krajowej w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił mężczyznę. Pieszy, 22-letni mieszkaniec Jarosławia, przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą, patrząc w kierunku samochodu.

Funkcjonariusze poszukują świadków tego wypadku, którzy mogą mieć wiedzę o zdarzeniu. Proszeni są oni o kontakt z policjantami Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 11 pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3452 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie 17 858 3310 lub 997.

źr. KMP Rzeszów