Strona główna WIADOMOŚCI Rzeszów: Kilkudniowe utrudnienia ruchu w okolicach rynku

Rzeszów: Kilkudniowe utrudnienia ruchu w okolicach rynku

0
Reklama

Od piątku do środy, w okolicach rzeszowskiego rynku kręcony będzie film „Rock’n’Roll Eddie” w reżyserii Tomasza Szafrańskiego.  Wiąże się to z pewnymi utrudnieniami w centrum Rzeszowa.  Poniżej lista kiedy i jakie ulice będą wyłączone z ruchu.

 
Piątek, 15 września 2017 r. :

  • ul. Bożnicza (od Jana III Sobieskiego), Plac Ofiar Getta, Mikołaja Kopernika, Mickiewicza – Rynek – Słowackiego, Kościuszki w godz. od 7 – 19. Czasowe wstrzymywanie ruchu samochodowego i pieszego na czas prób i ujęć (do 5 min), skierowanie ruchu pieszego obrzeżami Rynku. Parkingi przy ul. Bożniczej, Mickiewicza, Joselewicza, Słowackiego zostaną wyłączone z użytkowania w czwartek 14 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.

Sobota, 16 września 2017 r.: 

Reklama
  • ul. Grunwaldzka (od Jana III Sobieskiego do Tadeusza Kościuszki) w godz. 7 – 13. Czasowe wstrzymywanie ruchu samochodowego i pieszego na czas prób i ujęć (do 5 min). Parkingi przy ul. Grunwaldzkiej, Matejki, Kopernika, Bernardyńskiej, Jana III Sobieskiego zostaną wyłączone z użytkowania w piątek 15 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.
  • ulice Przesmyk i Joselewicza w godz. 13 – 15. Czasowe wstrzymywanie ruchu samochodowego i pieszego na czas prób i ujęć (do 5 min). Parkingi przy ul. Joselewicza, Zamenhofa, Szpitalnej, Wierzynka, Mickiewicza zostaną wyłączone z użytkowania w piątek 15 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.
  • ulice Baldachówka, Kr. Kazimierza w godz. 15 – 19. Czasowe wstrzymywanie ruchu samochodowego i pieszego na czas prób i ujęć (do 5 min), skierowanie ruchu pieszego obrzeżami Rynku. Parkingi przy ul. Kr. Kazimierza i Baldachówka zostaną wyłączone z użytkowania w piątek 15 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.

Niedziela, 17 września 2017 r.:

  • ul. 3-go Maja (od Pl. Farnego do ul. Fircowskiego) oraz w rejonie skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Grunwaldzką w godz. 7 – 19. Kierowanie ruchem pieszym lub jego czasowe wstrzymanie. Parkingi przy ul. Pl. Farny, Dymnickiego, Jagiellońska, Fircowskiego zostaną wyłączone z użytkowania w sobotę 16 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.

Wtorek, 19 września 2017 r.:

  • Rynek w godz. 7 – 15. Ruch pieszy odbywać się będzie obrzeżami Rynku. Parkingi w miejscu realizacji zdjęć oraz na ulicach Rynek, Matejki i Słowackiego zostaną wyłączone z użytkowania w poniedziałek 18 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.
  • ul. Gałęzowskiego 14 – 19. Wyłączenie ruchu samochodowego na całej ulicy nastąpi już od godz. 1 w nocy. Natomiast parkingi przy ul. Gałęzowskiego, Bożniczej, Jana III Sobieskiego, Adama Mickiewicz wyłączone zostaną z użytkowania już w poniedziałek 18 września 2017 r. od godz. 16.

Środa, 20 września 2017 r.:

  • Rynek w godz. 7 – 19. Ruch pieszy odbywać się będzie obrzeżami Rynku. Parkingi w miejscu realizacji zdjęć oraz przy ulicach Matejki i Słowackiego zostaną wyłączone z użytkowania we wtorek 19 września 2017 r. od godz. 16 do zakończenia zdjęć.

Fragmenty parkingów wyłączone z użytkowania będą oznaczane przez organizatora taśmami oraz nadzorowane przez pracowników ochrony.

Reklama
Poprzedni artykułGIF wycofuje wazelinę i glicerynę. Uważajcie!
Następny artykułSzybszy dojazd z Rzeszowa do Tyczyna