Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Bezpłatne warsztaty z projektowania kuchni

Rzeszów: Bezpłatne warsztaty z projektowania kuchni

0
Reklama

Urządzanie kuchni wcale nie musi być czasochłonne i skomplikowane. Wystarczy wiedzieć, jak się do tego zabrać – przekonują specjaliści IKEA i zapraszają mieszkańców Podkarpacia na bezpłatne warsztaty. Swoją wiedzą podzielą się już w najbliższy weekend, 6-7 października, w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Millenium Hall.


Bezpłatne warsztaty „Twoja funkcjonalna kuchnia” odbędą się 6 i 7 października w dwóch blokach godzinowych: od 10:00 do 12:30 lub od 13:30 do 16:00. Poprowadzą je doświadczeni dekoratorzy z IKEA Kraków, którzy wytłumaczą, jak rozpocząć projektowanie wymarzonej kuchni oraz co zrobić, aby uczynić ją bardziej funkcjonalną i dostosowaną do naszych potrzeb. Uczestnicy nauczą się rysować rzuty pomieszczeń i korzystać z bezpłatnego narzędzia do planowania kuchni. Będzie też można podpatrzeć gotowe rozwiązania kuchenne znajdujące się w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA lub wybrać się w wirtualną podróż do działu kuchni w IKEA Kraków.

Zapisy

Zajęcia są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, trzeba się na nie zapisać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.IKEA.pl/warsztatyrzeszow. Warto pamiętać, aby na warsztaty przyjść z dokładnymi wymiarami pomieszczenia, uwzględniającymi rozmieszczenie przyłączy, gniazdek, włączników, kaloryferów, kratek wentylacyjnych, rur i innych wystających elementów.
Myślących o zakupie mebli kuchennych i sprzętu AGD powinna też ucieszyć informacja, że w dniach 26.09 – 06.11 za każdy wydany 1000 zł na kuchnie z IKEA, otrzymają 100 zł na karcie rabatowej.
źr. IKEA 

Reklama
Poprzedni artykułSanok: Volkswagen pełen papierosów bez polskiej akcyzy
Następny artykułŁańcut: Weekend za pół ceny w Muzeum Zamek