Strona główna WIADOMOŚCI Rzeszów: Akcja Solidarności "Podaruj dzieciom trochę słodyczy na święta"

Rzeszów: Akcja Solidarności "Podaruj dzieciom trochę słodyczy na święta"

0
Reklama

Od poniedziałku, na terenie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie ruszyła akcja zainicjowana przez pracowników Działu Rozwoju Związku Regionu Rzeszowskiego NSZZ Solidarność zatytułowana „Podaruj dzieciom trochę słodyczy na święta”.
Akcja trwa od 4 grudnia. W jej ramach prowadzona jest zbiórka czekolad, które honorowi dawcy krwi mogą oddawać do specjalnie przeznaczonego do tego celu pudełka, znajdującego się w RCKiK w Rzeszowie.
Zbiórka potrwa do 22 grudnia. Wszystkie zebrane słodycze zostaną, tuż przed świętami, przekazane dzieciom z domów dziecka na terenie Rzeszowa. Redakcja naszego portalu zachęca do wsparcia działań „Solidarności” na rzecz najmłodszych, na terenie Rzeszowa i okolic.
Przypominamy, że wszyscy zainteresowani wsparciem akcji, mogą oddać krew od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-14.35. Dodatkowo w każdą środę, RCKiK w Rzeszowie przyjmie każdego zainteresowanego oddaniem krwi, nawet po godzinach pracy placówki.
Osoby zainteresowane oddaniem krwi muszą pamiętać, że zanim to zrobią muszą się zarejestrować. Rejestracja trwa od godziny 7.00 do 13.30, od poniedziałku do piątku. Dodatkowo w każdą środę dyżur trwa od godziny 7.00 do 17.00.

Źr:  Dział Rozwoju Związku Regionu Rzeszowskiego NSZZ Solidarność

Reklama
Poprzedni artykułCzy dziś poznamy nazwisko nowego premiera?
Następny artykułRzeszowska policja w poszukiwaniu podrabianej odzieży