Strona główna RZESZÓW Rzeszów: 22 kwietnia żużlowy mecz- Polska kontra Resztą Świata

Rzeszów: 22 kwietnia żużlowy mecz- Polska kontra Resztą Świata

0
Reklama

22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Tuż przed tym spotkaniem odbędzie się ceremonia wprowadzenia obecnego trenera kadry, Marka Cieślaka, do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski.


Mecz Polska – Reszta Świata odbędzie się w Rzeszowie, 22 kwietnia 2019 roku o godzinie 14:30.
Rywali Biało-Czerwonych poprowadzi Zoltan Adorjan. Skład Reszty Świata stworzą Antonio Lindbaeck, Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik, Gleb Czugunow, Nicki Pedersen oraz Niels Kristian Iversen. W sumie zawodnicy ci mają w dorobku szesnaście złotych medali mistrzostw świata.
Najbardziej utytułowanym zawodnikiem w drużynie, która stawi czoła Polakom, jest oczywiście Nicki Pedersen. Duńczyk siedmiokrotnie zostawał mistrzem świata. Trzykrotnie sięgnął po to miano indywidualnie, a cztery razy – drużynowo. Ma na swoim koncie także Indywidualne Mistrzostwo Europy.
Pozostali żużlowcy wybrani przez Adorjana także odnotowali sporo sukcesów. Najmniej doświadczonym w tej talii jest Gleb Czugunow. Rosjanin zdążył jednak udowodnić, że ma papiery na przedostanie się do światowego topu. Charakteryzuje się niemałą walecznością.
Oprócz Pedersena i Adorjana kibice będą mogli oglądać również wychowanka Stali Rzeszów Wiktora Lamparta, który z powodzeniem ściga się obecnie w ekstraligowym Speed Car Motorze Lublin. Razem z Lampartem w drużynie reprezentacji Polski wystąpią same gwiazdy rodzimego i światowego żużla, a dokładnie Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik.
Bilety można kupić na Eventim.pl oraz w stacjonarnym Punkcie Informacyjnym Millenium Hall w Rzeszowie, w salonach sieci Empik oraz Media Markt.
Ceny biletów:
– Trybuna Wschodnia (nowa) – 39 zł normalny, 20 zł ulgowy
– Trybuna Zachodnia – 39 zł normalny, 20 zł ulgowy
Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26 roku życia (urodzeni w 1993 i później)
– Trybuna przy starcie (sektor 6 i 8) – 70 zł normalny
– Bilet VIP 490 zł (bilet na miejsca na starcie + wejście do parkingu przez zawodami + wejście na strefę VIP + program)
– Program zawodów – 10 zł

Reklama
Poprzedni artykułDzisiaj Niedziela Palmowa. Katolicy rozpoczynają Wielki Tydzień
Następny artykułŚwiat: Pożar zabytkowej katedry Notre Dame w Paryżu