Strona główna KROSNO Rusza Górski Wyścig „Prządki 2022”. Będą utrudnienia

Rusza Górski Wyścig „Prządki 2022”. Będą utrudnienia

0
Reklama

Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniach 21 i 22 maja br. (sobota-niedziela) w godz. 6.00 – 20.00 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego, na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu” Prządki 2022”, drogi na terenie gminy Korczyna w miejscowościach – Korczyna, Czarnorzeki i Węglówka. Wyścig odbywa się w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Drogi, które będą zamknięte:

Reklama

•    DW 991 < Lutcza – Krosno > na odcinku Korczyna Rynek – Czarnorzeki – Węglówka skrzyżowanie,

•    DP 1962R  < Krosno – „Głębokie” –   Czarnorzeki – Jasienica Rosielna > na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z droga wojewódzką Nr 991,

•    DP 1966R < Korczyna  – Jabłonica > na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką Nr 991,

Apelujemy do kierujących i pieszych o stosowanie się do wprowadzonych objazdów i poleceń policjantów i osób funkcyjnych zabezpieczających rajd.


Zorganizowane i zalecane objazdy drogi wojewódzkiej nr 991 Lutcza – Krosno:

•    z Krosna do Rzeszowa. Początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu ulicy Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Stapińskiego, Wisze do Krościenka Wyżnego i dalej do drogi nr 9 w kierunku Rzeszowa.

•    z Rzeszowa do Krosna. Początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 991. Dojazd drogą krajową nr 9 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna.

•    z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską. Początek objazdu  w miejscowości Węglówka przy Kościele drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką 990 do Krosna.

Objazdy zostaną oznakowane tablicami: znak drogowy F-8 i F-9.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!