Strona główna WIADOMOŚCI Rozpoczął się nabór do Służby Celno- Skarbowej na Podkarpaciu

Rozpoczął się nabór do Służby Celno- Skarbowej na Podkarpaciu

0
Reklama

Na kandydatów czeka 30 wolnych etatów mundurowych w strukturach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu. Początkujący funkcjonariusze, oprócz podstawowej pensji, mogą liczyć na: dodatek stażowy, trzynastą pensję, dodatkowy urlop, dopłaty do wypoczynku, wcześniejszą emeryturę i wiele innych.

Reklama

 Aplikacje można składać do 9 czerwca 2023 r.

Na kandydatów do służby czeka 30 wolnych stanowisk służbowych w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. Nowo przyjęci funkcjonariusze będą pełnić służbę w Medyce i Przemyślu.

Aby wziąć udział w naborze do Służby Celno- Skarbowej należy spełnić podstawowe wymagania tj.  polskie obywatelstwo, wykształcenie co najmniej średnie, brak wcześniejszych konfliktów z prawem i  dobry stan zdrowia. Dodatkowym atutem kandydata będzie wykształcenie średnie techniczne  (np. mechaniczne, mechatroniczne, elektroniczne) oraz prawo jazdy kat. C.

Po spełnieniu wszystkich wymagań formalnych na chętnych czekają między innymi test wiedzy, test psychologiczny i test sprawności fizycznej. Test wiedzy planowany jest już  5 lipca br.

Jak aplikować?
Szczegółowe dane na temat naboru ( w tym wymagane dokumenty) znajdują się  w Informacji nr 1/2023 o postępowaniu kwalifikacyjnym opublikowanej w Biuletynie Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Służba w KAS

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w ramach KAS realizują zadania z zakresu kontroli przestrzegania przepisów prawa celnego oraz przepisów związanych z wywozem i przywozem towarów.
Wykonują zadania wynikające z ustawy o grach hazardowych, związanych z udzielaniem koncesji i zezwoleń oraz rejestracją urządzeń.
Rozpoznają, zapobiegają i wykrywają przestępstwa i wykroczenia skarbowe oraz przestępstwa związane z przywozem i wywozem towarów ochrony dóbr kultury oraz własności intelektualnej, a także przestępstwa związane z wprowadzaniem oraz wyprowadzaniem z polskiego obszaru celnego towarów objętych ograniczeniami lub zakazami.
Funkcjonariusze kontrolują ruch i transport drogowy oraz współpracują z organami celnymi innych państw.

Poprzedni artykułWracając ze służby pomógł mężczyźnie z atakiem epilepsji
Następny artykułTragedia w Rożubowicach. W płomieniach zginął 73-latek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!