Strona główna SPORT Rozgrywki od III ligi w dół zawieszone. Komunikat Podkarpackiego ZPN

Rozgrywki od III ligi w dół zawieszone. Komunikat Podkarpackiego ZPN

0
Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem zawiesił wszystkie rozgrywki piłkarskie w Polsce od III ligi w dół do 29 marca.


W związku z decyzją podjętą podczas nadzwyczajnego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mając na uwadze względy bezpieczeństwa zawodników drużyn uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych przez Podk. ZPN, Podkarpacki Związek Piłki Nożnej realizując Uchwałę Zarządu PZPN zawiesza wszystkie zaplanowane mecze wszystkich klas rozgrywkowych (IV liga, Klasa Okręgowa, Klasa A, Klasa B, rozgrywki młodzieżowe) do dn. 29.03.2020 r. włącznie.Nowe terminy meczów zostaną ustalone przez organy prowadzące rozgrywki w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie.
Jednocześnie Podkarpacki ZPN zaleca powstrzymanie się od rozgrywania meczów sparingowych i turniejów.
W związku z zawieszeniem rozgrywek okienko transferowe dla drużyn, które jeszcze nie zainaugurowały rozgrywek, pozostaje otwarte do piątku poprzedzającego rozpoczęcie rozgrywek w danej klasie rozgrywkowej.
Najważniejsze informacje odnośnie koronawirusa:

Koronawirus na Podkarpaciu – Najważniejsze informacje

Reklama
Reklama