Strona główna DĘBICA Rowerzysta ukarany został mandatem 2,5 tys. złotych

Rowerzysta ukarany został mandatem 2,5 tys. złotych

0
Reklama

Policjanci dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mężczyzna chwilę po tym, jak pił alkohol, ruszył w podróż przez miejscowość Pustynia. Podczas badania alkomatem okazało się, że 41-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Wczoraj, policjanci dębickiej drogówki, podczas patrolowania miejscowości Pustynia, przed godz. 10, zauważyli mężczyznę jadącego rowerem. Policjanci zatrzymali go do kontroli. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Pustyni. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że cyklista miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Reklama

Pamiętajmy, że takie zachowanie, nie tylko skutkuje mandatem, ale może doprowadzić do nieodwracalnych w skutkach tragedii, dla samego rowerzysty, jak też innych uczestników ruchu drogowego. Jeżeli jesteś świadkiem takiego nieodpowiedzialnego zachowania – reaguj, informując o sytuacjach niezgodnych z prawem. O każdej niepokojącej sytuacji można powiadomić Policję dzwoniąc pod numer 112.

Reklama
Poprzedni artykułWycofując, uderzył w inny pojazd. 53-latek miał 2,5 promila
Następny artykułDwóch było pijanych i dwóch nie miało prawa jazdy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!