Strona główna BIESZCZADY Romowicz zaprasza Czarnka do Ustrzyk

Romowicz zaprasza Czarnka do Ustrzyk[video]

0
Reklama

Bartosz Romowicz burmistrz Ustrzyk Dolnych zabrał ponownie głos ws. kwestii podręcznika do nauki przedmiotu Historia i Teraźniejszość:

Ten podręcznik to nie tylko indoktrynacja, to także mylenie faktów.

Reklama

W poniedziałek przy Ministerstwie Edukacji odbyła się konferencja prasowa z udziałem Romowicza i lidera Polski 2050 Szymona Hołowni.

Zdaniem Romowicza, na jednej z map Polski po 1945 r., zawartej w podręczniku, Ustrzyki Dolne jako miasto, jak i cała gmina, leżą poza Polską.

Nie jesteśmy w Polsce – mówił burmistrz. Dodał też, że miasto to nie jest pod jurysdykcją PiS, a rządzi nim od 8 lat.

Bartosz Romowicz zaprosił do swojej gminy ministra Przemysława Czarnka:

Tak naprawdę mamy bardzo dużo problemów do rozwiązania w oświacie. Ja już publicznie zaprosiłem ministra, który raczył mnie publicznie nazwać idiotą i powiedział, że mogę tylko żonie zakazywać czytania czegokolwiek.

Zapraszam (ministra Czarnka) do gminy Ustrzyki Dolne, do Hoszowa, gdzie jest najmniejsza szkoła w moje gminie, gdzie uczy się 24 uczniów – mówił samorządowiec, powtarzając, że jest tam wiele problemów do rozwiązania.

Poprzedni artykułZwłoki w motelu w Jaśle. Sprawę wyjaśni śledztwo
Następny artykułKolejne zwłoki znalezione w regionie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!