Strona główna PRZEMYŚL Rolnik, który pomógł załodze karetki, otrzymał pług od firmy SaMASZ

Rolnik, który pomógł załodze karetki, otrzymał pług od firmy SaMASZ

0
Reklama

Pan Piotr spod Przemyśla, który swoim ciągnikiem pomógł w dotarciu ekipy ratowników do pacjenta otrzymał od podlaskiej firmy nowy pług.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o akcji ratowników medycznych z Przemyśla, którzy mieli problem w dotarciu do pacjenta. Nocna podróż karetką w zaspach uniemożliwiała dotarcie na czas do osoby potrzebującej.

Z pomocą załodze karetki pospieszył mężczyzna, który swoim ciągnikiem utorował drogę pogotowiu i umożliwił dojazd.

Reklama

Nasze ZRM realizując wezwania do odległych miejscowości napotykają trudne warunki terenowe, czasami jest jak w Bieszczadach, innym razem jak na bezdrożach Syberii…ZRM R0506 Radymno znalazł się tarapatach w drodze do pacjenta w miejscowości Nienowice. Zawiana śniegiem droga okazała się pułapką – poinformowała 11 lutego Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Ratownicy założyli akcję charytatywną na zrzutce, by pomóc w zakupie pługa dla pana Piotra. O akcji dowiedziała się podlaska firma SaMASZ produkująca rolnicze sprzęty:

Wspieramy lokalne społeczności i w ten sposób pokazujemy, że prowadzimy biznes, w poczuciu odpowiedzialności za klienta, pracownika, społeczeństwo i środowisko. Od razu podjęliśmy decyzję, że w tej sytuacji pomożemy i wesprzemy akcję, pługiem z naszej oferty, co okazało się strzałem w 10, liczymy, że pług będzie dobrze służył mieszkańcom gminy, a drogi będą utrzymane i przejezdne, zwłaszcza dla służb ratujących zdrowie i życie ludzi – powiedziała Ewelina Rojecka z firmy SaMASZ.

Reklama
Poprzedni artykułPróbne egzaminy maturalne. Jak będą wyglądać w dobie pandemii?
Następny artykułZderzenie czterech pojazdów, trzy osoby w szpitalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj