Strona główna KULTURA Riedel, Karwan i Rybiński zaśpiewają w Przeworsku. Zobacz program Dni Miasta

Riedel, Karwan i Rybiński zaśpiewają w Przeworsku. Zobacz program Dni Miasta

0
Reklama

Mieszkańcy powiatu przeworskiego planując swoje urlopy, z pewnością nie planowali wakacyjnych wyjazdów na drugi weekend lipca. To termin Dni Miasta, a organizatorzy zadbali, by i na miejscu można było przeżyć ciekawe chwile. Tym bardziej, że w tym roku Przeworsk świętuje 630 lat posiadania praw miejskich.

Wakacje to czas radości najczęściej przy muzyce i sporcie, podobnie jest na dniach miast czy gmin. I w Przeworsku nie braknie takich elementów. Wszystko rozpocznie się w piątek 7 lipca, o godz. 11 spotkaniem w MBP z Danutą Mroczyńską, miejscową poetką. O 17 na „orliku” przy ul. Pszennej rozpoczną się turnieje piłki nożnej i koszykówki, a pół godziny później na Stadionie Miejskim otworzona zostanie foodtruckowa wioska i wesołe miasteczko.

Reklama

W sobotę od godz. 9 do 13 rynek Przeworska będzie miejscem Jarmarku Zdrowia, do południa odbędzie się również turniej siatkówki plażowej. Od 15 znów czynne będzie wesołe miasteczko, a na scenę wkroczy Szkoła Muzyki Rozrywkowej, a następnie Patryk Mateja. Po tym muzycznym wstępie zaśpiewają uznani w całej Polsce artyści: o 19 Sebastian Riedel z zespołem Cree, a o 21:00 Anna Karwan. Po koncercie wystąpi jeszcze Teatr Ognia, a następnie zacznie się zabawa taneczna.

Niedziela to czas święta dla całych rodzin, dlatego już od 12 dzieci będą mogły korzystać z wesołego miasteczka i zabaw prowadzonych przez animatorów. Wieczór wypełniony będzie różnymi rodzajami muzyki, a do najciekawszych propozycji należą: o godzinie 17 spektakl Teatru Muzycznego Broadway, a o 20:40 wystąpi piosenkarz znany głównie starszemu pokoleniu Andrzej Rybiński.

Dokładne informacje znajdują się na plakacie.

Poprzedni artykułŚwięto Fajki w Przemyślu po raz osiemnasty. Tak prezydent miasta promuje wydarzenie (VIDEO)
Następny artykułWpadł razem z traktorem do stawu. Obywatel Ukrainy nie żyje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!