Strona główna KOLBUSZOWA Raniżów: Pijany kierowca najechał na inny samochód

Raniżów: Pijany kierowca najechał na inny samochód

0

Kolbuszowscy policjanci interweniowali w sobotę w Raniżowie, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca forda, najechał na tył volva. Jak się okazało, oprócz odpowiedzialność za spowodowanie kolizji, mężczyzna odpowie dodatkowo za kierowanie w stanie nietrzeźwości, ponieważ badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13.30 w Raniżowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca forda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył osobowego volvo, którym kierowała mieszkanka powiatu kolbuszowskiego. W trakcie wykonywanych czynności policjanci wyczuli alkohol od 41-letniego mieszkańca gminy Raniżów, który kierował fordem. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.
Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz 41-latek oprócz odpowiedzialności za spowodowanie kolizji odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
 

źr. KPP Kolbuszowa 
Poprzedni artykułPrzeworsk: Samochód zapalił się podczas jazdy
Następny artykułStalowa Wola: Uciął drzemkę w aucie na zatoczce autobusowej