Strona główna KOLBUSZOWA Raniżów: Nocne poszukiwania 82-latka

Raniżów: Nocne poszukiwania 82-latka

0

Kolbuszowscy policjanci, w nocy prowadzili poszukiwania 82-letniego mieszkańca gminy Raniżów. Mężczyzna wczoraj wieczorem wyszedł niezauważony z domu. Zaniepokojona rodzina powiadomiła służby. Po kilku godzinach mężczyzna szczęśliwie powrócił do domu.


O zaginięciu starszego mężczyzny, policję dziś w nocy zaalarmował jego wnuk. Z przekazanych informacji wynikało, że wczoraj wieczorem mieszkaniec Mazur wyszedł niezauważony z domu i nie wrócił po kilku godzinach. Zaniepokojeni domownicy najpierw szukali mężczyzny na własną rękę, a po kilku godzinach bezskutecznych działań, powiadomili policję.
Funkcjonariusze sprawdzili przyległy teren i okolicę, w której mieszka 82-latek, ale nie napotkali mężczyzny. W poszukiwaniach uczestniczył funkcjonariusz z psem tropiącym. W trakcie prowadzonych działań około godziny 4, policjanci otrzymali informację, że mężczyzna cały i zdrowy wrócił do domu. Jak ustalili, 82-latek został zauważony w pobliżu miejsca zamieszkania swojej rodziny, na terenie tej samej miejscowości. Nie potrafił wyjaśnić gdzie przebywał.
źr. KPP Kolbuszowa