Strona główna POLITYKA Rafał Trzaskowski i rada krajowa PO z poparciem dla Fijołka

Rafał Trzaskowski i rada krajowa PO z poparciem dla Fijołka [foto, video]

0
Reklama

Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej obradowała dziś w Rzeszowie. W stolicy Podkarpacia pojawiło się 30 członków tego organu z Borysem Budką i Rafałem Trzaskowskim na czele. Czołowi politycy opozycji podkreślali istotę wyborów w Rzeszowie.

Na wstępie przewodniczący PO- Borys Budka stwierdził, że silny samorząd to silna Polska, że dobry gospodarz to gwarancja rozwoju miasta. Polityk pojawił się w Rzeszowie po raz kolejny w ciągu kilku dni.

Prezydent Warszawy- Rafał Trzaskowski zwracał uwagę na poparcie dla Konrada Fijołka wśród szeregu samorządowców.

Reklama

Nie jest przypadkiem, że PO zbiera się radzie krajowej właśnie w Rzeszowie. My mamy samorząd w DNA. Wiemy jak samorząd jest ważny. Nie jest również przypadkiem że większość samorządowców z całej Polski popiera Konrada Fijołka. Właściwie wszystkie moje koleżanki i wszyscy moi koledzy z którymi rozmawiam albo się już pojawili w Rzeszowie albo planują przyjazd tutaj. Dlatego, że wiedzą, że każde miasto powinno współpracować z innymi szczególnie w tych trudnych czasach. A do tego potrzeba osoby, która się zna na samorządzie.

Konrad Fijołek cieszył się, że święto samorządów odbywa się w Rzeszowie.

Wybory zostały przełożone na czerwiec a czerwiec w Polsce to miesiąc symbol który jednoznacznie kojarzy się z wolnością. Wierzę, że w czerwcu zacznie się od Rzeszowa powrót do Polski samorządowej.

Fijołek dziękował Trzaskowskiemu za przyjazd do Rzeszowa i żartobliwie chwalił się, że ma na drugie imię Rafał.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!