Strona główna JAROSŁAW Radawa: Jutro utrudnienia w związku ze zlotem motocyklowym

Radawa: Jutro utrudnienia w związku ze zlotem motocyklowym

0

Policjanci informują, że w związku z odbywającym się w sobotę zlotem motocyklowym w Radawie, wystąpią utrudnienia w ruchu. W sobotę od godz. 10 – 12 zaplanowano przejazd kolumny motocyklowej. Wyjazd nastąpi z Radawy, poprzez między innymi: Wiązownicę, Szówsko, Koniaczów, Ryszkową Wolę, Cetulę. Apelujemy do kierowców o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę.


W sobotę, 14 lipca odbędzie się „28 Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Radawa”. W związku z tym, organizatorzy zaplanowali na godz.10 przejazd kolumny motocyklowej.
Rozpoczęcie przejazdu zaplanowano z terenu Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie przez miejscowości: Łapajówka, Wiązownica. Jadąc drogą wojewódzką 870 motocykliści skierują się w stronę Szówska, Koniaczowa, Ryszkowej Woli i miejscowości Cetula. Z Cetuli kolumna przejedzie w stronę Radawy i tam na godz. 12 zaplanowano zakończenie.
Kolumna przemieszczać będzie się jednym pasem ruchu. Na początku i końcu kolumny będą jechać pojazdy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz policyjne radiowozy. Trasę przejazdu zabezpieczać będą policjanci i strażacy ochotnicy.
Prosimy kierowców o zastosowanie się do poleceń policjantów i osób zabezpieczających trasę.
źr. KPP Jarosław

Poprzedni artykułRopczyce: Wypadek na A4! Auto dachowało. Są utrudnienia
Następny artykułOleszyce: W tym roku urodzaj na leśnych plantacjach nasion