Strona główna JAROSŁAW Przez Jarosław przejdzie procesja eucharystyczna. Sprawdź, gdzie zamkną ulice

Przez Jarosław przejdzie procesja eucharystyczna. Sprawdź, gdzie zamkną ulice

0
Reklama

W czwartek w związku z zakończeniem Oktawy Bożego Ciała, ulicami Jarosławia przejdzie procesja eucharystyczna z placu przed Kościołem Parafii Rzymskokatolickiej pw. Trójcy Przenajświętszej, ulicami: Jana Pawła II, Kasprowicza, Grucy, Czarnieckiego, Jana Pawła II. W dniu 15 czerwca br. kierowcy muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami i spowolnieniem w ruchu drogowym na terenie miasta. Policjanci apelują o stosowanie się do ich poleceń.

Jarosławscy policjanci będą zabezpieczać procesję, którą z okazji zakończenia Oktawy Bożego Ciała organizuje Parafia Rzymskokatolicka pw. Trójcy Przenajświętszej  w Jarosławiu. Procesja odbędzie się 15 czerwca br., nad bezpieczeństwem uczestników oraz utrzymaniem płynności w ruchu kołowym będą czuwać policjanci ruchu drogowego.

Reklama

Spodziewane utrudnienia nastąpią:
•  15 czerwca godz. 19.00-20.30 na trasie od Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II, ul. Kasprowicza, ul. Grucy, ul. Czarnieckiego, ul. Jana Pawła II do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej.

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Poprzedni artykuł12-latka dla zabawy zadzwoniła na 112. Wysłano patrol
Następny artykułNie ustąpił pierwszeństwa pieszym. Nie był trzeźwy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!