Policjanci zakończyli poszukiwania 83-letniego mężczyzny. Zaginiony mieszkaniec Przewrotnego wczoraj wieczorem wyszedł na spacer. Gdy do późnych godzin wieczornych nie wrócił do miejsca zamieszkania, rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Poszukiwania zakończono dziś po południu, gdy mężczyzna sam wrócił do domu.

Od wczorajszego wieczoru policjanci poszukiwali 83-letniego mieszkańca Przewrotnego. Jego zaginięcie funkcjonariuszom z Głogowa Małopolskiego zgłosiła rodzina mężczyzny. Bezpośrednio po zaginięciu, policjanci sprawdzili, że mężczyzna nie trafił do szpitala, nie przebywa również w noclegowniach. Komunikat o jego zaginięciu została podany podczas wieczornych nabożeństw.

Wczoraj w poszukiwania zaangażowani byli policjanci, strażacy-ochotnicy oraz sąsiedzi. Dziś od rana starszego mężczyzny szukało niemal 80 osób, policjantów i strażaków z OSP oraz 7 ratowników ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z trzema Psami STORAT.

Poszukiwania zakończono po godzinie 13, gdy mężczyzna sam wrócił do domu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które sprawdzi stan jego zdrowia.

źr. KMP Rzeszów