Strona główna JAROSŁAW Przewozy Regionalne i PKS Jarosław chcą usprawnić komunikację

Przewozy Regionalne i PKS Jarosław chcą usprawnić komunikację

0
Reklama

Głównym celem porozumienia podpisanego w Rzeszowie przez Przewozy Regionalne i Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Jarosław jest usprawnienie komunikacji w północno-wschodniej części województwa. 

 

Jak tłumaczy prezes Przewozów Regionalnych Krzysztof Zgorzelski to porozumienie daje początek współpracy w kierunku integracji połączeń kolejowych i autobusowych. Według Zgorzelskiego współpraca ma przynieść wymierne korzyści dla mieszkańców całego województwa podkarpackiego.

Reklama

Prezes PKS Jarosław Ireneusz Kochanowicz dodatkowo zaznacza, że porozumienie będzie miało ogromny wpływ na wykorzystanie środków transportów i poprawę środowiska.
Wcześniej podobne porozumienie Przewozy Regionalne podpisały z Zakładem Transportu Miejskiego w Rzeszowie co pozwoliło na wprowadzenie wspólnego biletu, do korzystania z przewozów kolejowych i transportu miejskiego.
Obecne porozumienie przewiduje, że zostanie przygotowana oferta przewozowa na odcinku Rzeszów-Jarosław-Lubaczów-Horyniec Zdrój-Narol. Bardziej dopasowany do pasażerów rozkład jazdy i współprace przy sprzedaży biletów za pomocą portalu e-podroznik.pl

Reklama
Poprzedni artykułSamolot lądował bez przedniego podwozia
Następny artykułZgłosiłeś się do dobrowolnych ubezpieczeń emerytalnego i rentowych? Sprawdź czy nie masz zaległości z tytułu składek