Przeworscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 19-latka, podejrzanego o ugodzenie nożem mieszkańca Przeworska. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 2 na 3 listopada br. w Przeworsku. 19-letni pokrzywdzony z raną brzucha trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca usłyszał już zarzut.

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 listopada 2018 r. w Przeworsku na ul. Piłsudskiego. Podczas spotkania dwóch 19-latków doszło do sprzeczki. W pewnym momencie 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego wyjął nóż i zadał cios drugiemu mężczyźnie. Pokrzywdzony, 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego doznał rany brzucha.

19-latek trafił do szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc medyczna. Z uwagi na obrażenia pozostał w szpitalu. Policjanci wydziału kryminalnego ustalili tożsamość sprawcy. We wtorek mężczyzna został zatrzymany. 19-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut.

Na wniosek policji prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełniony czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

źr. KPP Przeworsk