Policjanci z przeworskiej komendy poszukiwali 60-letniego mieszkańca powiatu, który wczoraj wieczorem wyszedł z domu i nie wrócił. Dziś mężczyzna został odnaleziony. Na szczęście nic mu się nie stało.

Wczoraj wieczorem w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku, przyjęto zawiadomienie o zaginięciu 60-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Mężczyzna wyszedł z domu wieczorem, około godz. 19 i nie wrócił. Jego rodzina rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Następnie o zaginięciu powiadomiła Policję.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Sprawdzali miejsca, w których mógł przebywać oraz rozpytywali napotkane osoby. Do akcji wykorzystano również psa tropiącego. Rano policjanci po raz kolejny sprawdzali dworce, przystanki autobusowe, szpital, rejon rzeki Mleczka oraz pobliskie pola. Niestrudzenie akcję poszukiwawczą na własna rękę prowadziła również rodzina zaginionego.

Dziś przed południem, mężczyzna został odnaleziony. 60-latek przebywał na polach w Przeworsku w pobliżu zabudowań. Mężczyzna był wychłodzony. Na szczęście nic mu się nie stało. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia. Mężczyźnie udzielono pomocy medycznej.

źr. KPP Przeworsk