Strona główna PRZEWORSK Przeworsk: Z Mleczki wyłowiono ciało zaginionego mężczyzny

Przeworsk: Z Mleczki wyłowiono ciało zaginionego mężczyzny

0

Przeworscy policjanci i strażacy od niedzieli poszukiwali mężczyzny, który miał utonąć w rzece Mleczka. Wczoraj funkcjonariusz wydziału kryminalnego ujawnił w wodzie zwłoki. Policjanci ustalili, że to zaginiony 43-letni mieszkaniec Przeworska.


W niedzielę po południu, oficer dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o osobie topiącej się w rzece Mleczka. Natychmiast na miejsce wysłano policjantów, strażaków i pogotowie. Na pomoc ściągnięto również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Przemyśla wyposażoną w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki. Prowadzone od niedzieli poszukiwania nie przynosiły rezultatu.
W środę na policję zgłosiła się rodzina 43-letniego mieszkańca Przeworska, informując o jego zaginięcie. Policjanci podejrzewali, że może to być mężczyzna, którego poszukiwania prowadzone są w rzece Mleczka.
Wczoraj po godz. 18, funkcjonariusz wydziału kryminalnego przeworskiej komendy, uczestniczący w poszukiwaniach, ujawnił w wodzie ludzkie ciało. Ubiór wyłowionego mężczyzny odpowiadał opisowi podanemu przez rodzinę zaginionego, miał on także przy sobie dokumenty.
Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
źr. KPP Przeworsk 

Poprzedni artykułŻyznów: Cztery osoby ranne w wypadku samochodowym
Następny artykułKrawce, Tarnobrzeg: Tragiczny wypadek z udziałem 11-latka