Przeworscy policjanci w dalszym ciągu poszukują zaginionej Moniki Marszałek. 35-letnia mieszkanka Gaci wyszła z domu w nocy z 3 na 4 listopada 2017 r. Do chwili obecnej kobieta nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zdarzenie miało miejsce w listopadzie 2017 r. 35-letnia mieszkanka Gaci wsiadła do swojego samochodu marki Honda Jazz i wyjechała z miejsca zamieszkania, nie informując domowników. Pojazd został znaleziony jeszcze tego samego dnia w pobliżu rzeki San w miejscowości Ubieszyn. Niestety, kobiety nigdzie nie było. Od tamtej pory trwają poszukiwania za zaginioną Moniką Marszałek.

Wczoraj od rana funkcjonariusze z KPP w Przeworsku wraz z policjantem i psem tropiącym z KMP Lublin, ponownie sprawdzali brzeg rzeki San w rejonie, gdzie odnaleziony został samochód, którym kierowała Monika Marszałek. Jednak prowadzone działania nie doprowadziły do ujawnienia poszukiwanej.

Rysopis zaginionej:

wzrost 165 cm, waga około 70 – 80 kg, średniej budowy ciała, twarz owalna, włosy blond, długie, proste.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26.

źr. KPP Przeworsk