Strona główna PRZEWORSK Przeworsk: Policja nadal poszukuje zaginionej Moniki Marszałek

Przeworsk: Policja nadal poszukuje zaginionej Moniki Marszałek

0

Policjanci kontynuują poszukiwania zaginionej Moniki Marszałek, 35-letniej mieszkanki Gaci. Kobieta w nocy z 3 na 4 listopada 2017r. wyjechała z domu samochodem marki Honda Jazz, nie informując domowników o celu swej podróży. Do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzają każdy sygnał, który może pomóc w odnalezieniu zaginionej.


Wczoraj, przeworscy policjanci prowadzili kolejny etap poszukiwań zaginionej Moniki Marszałek. Funkcjonariusze sprawdzali informacje przekazane przez jej bliskich. Tym razem, działaniami poszukiwawczymi został objęty rejon kompleksu leśnego Leśnictwa Białobrzeżki.
W działaniach tych wzięło udział ponad  90 osób – policjanci z komendy powiatowej w Przeworsku, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, strażacy z OSP, członkowie Centrum Integracji Społecznej w Tryńczy oraz rodzina i znajomi zaginionej.
W poszukiwania włączyli się również policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie. Niedostępne tereny leśne sprawdzili przy użyciu drona.
Przeprowadzone działania nie doprowadziły do odnalezienia kobiety, ani też znalezienia śladów lub przedmiotów związanych z jej zaginięciem.
Rysopis zaginionej:
Wzrost 165 cm, waga około 70-80 kg, średniej budowy ciała, twarz owalna, włosy długie, proste koloru blond.
Wszystkie  osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone  są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26  lub telefon alarmowy 112.
źr. KPP Przeworsk 

Poprzedni artykułRopczyce: Nastolatka zareagowała na dziwny telefon
Następny artykułPrzemyśl: Marsz Orląt w stulecie walk o Przemyśl i Lwów