36-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego odpowie za kradzież samochodu marki Skoda Felicja. Policjanci odzyskali skradziony pojazd. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za ten czyn grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę około godz. 15.30, policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży samochodu marki Skoda Felicja. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pojazd został skradziony pomiędzy godz. 13 a 14 z jego posesji. Samochód był nie zamknięty, a w stacyjce znajdowały się kluczyki.

Podjęte bezpośrednio po zgłoszeniu czynności doprowadziły do zatrzymania złodzieja oraz odzyskania skradzionego mienia. Sprawcą kradzieży okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, który wcześniej był już notowany za kradzieże pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odzyskane auto zabezpieczyli przeworscy policjanci.

36-latek usłyszał zarzut kradzieży samochodu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źr. KPP Przeworsk