REKLAMA

Przeworsk: Kobieta zraniona przy PKP. Zatrzymano 35-latka

Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności zranienia 37-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w rejonie stacji PKP na ul. Lubomirskich. W tej sprawie został zatrzymany 35-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

Wczoraj po godz. 18 dyżurny został powiadomiony przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, że w rejonie stacji PKP w Przeworsku została zraniona kobieta. 37-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Rzeszowa. 35-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego zatrzymali na jednej z rzeszowskich ulic, funkcjonariusze KMP w Rzeszowie. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Trwa ustalanie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia.

źr. KPP Przeworsk

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)