Strona główna PRZEMYŚL Przemyśl: Zaginiona w środę kobieta odnalazła się we Włoszech

Przemyśl: Zaginiona w środę kobieta odnalazła się we Włoszech

0

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu od środy poszukiwali zaginionej 43-letniej przemyślanki. Zaniepokojeni najbliżsi powiadomili Policję, ponieważ zaginiona miała problemy ze zdrowiem. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta przebywa poza granicami Polski.


W środę po godz. 20, do dyżurnego przemyskiej jednostki zgłosił się mężczyzna, który poinformował o zaginięciu swojej 43-letniej małżonki. Z przekazanych informacji wynikało, że około południa tego samego dnia kobieta wyszła z domu i nie wróciła. Ponieważ miała problemy ze zdrowiem, zaniepokojona rodzina powiadomiła Policję. Z zebranych w tej sprawie informacji wynikało, że kobieta miała udać się do szpitala na wizytę kontrolną. Niestety nie dotarła do placówki zdrowia, a rodzina nie mogła nawiązać z nią kontaktu.
Przemyscy policjanci rozpoczęli poszukiwania zaginionej. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, dworce, teren w pobliżu miejsca zamieszkania, jednak nie doprowadziło to do odnalezienia zaginionej.
W trakcie prowadzonej akcji poszukiwawczej, jeszcze tego samego wieczoru, ustalono, że kobieta kupiła bilet i wyjechała do Włoch. Nawiązano kontakt z kierowcą autokaru, którym jechała poszukiwana. Mężczyzna potwierdził, że to 43-letnia przemyślanka. Jeszcze tego samego dnia rodzina ruszyła w podróż, by przywieźć kobietę do Polski.
źr. KMP Przemyśl 

Poprzedni artykułWybrzeże, Przemyśl: Zaginął Daniel Sura. Rodzina prosi o pomoc
Następny artykułDębica: Ewakuacja "Trójki". Znaleziono niewybuch