Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionej 43-letniej Małgorzaty Kotkowskiej z Przemyśla. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że przemyślanka w dniu 3 października br. około południa wyszła z miejsca zamieszkania. Miała udać się do szpitala na wizytę kontrolną. Niestety nie dotarła do placówki zdrowia i w dalszym ciągu nie ma z nią żadnego kontaktu. Do chwili obecnej nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Rysopis: wzrost około 170 cm , średnia budowa ciała, włosy krótkie koloru popielatego

Ubiór: spodnie jeans koloru granatowego, kurtka koloru czarnego, bluza z kapturem koloru bordowego oraz buty sportowe koloru granatowego. Na ramieniu miała szara torebkę.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o jej miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. 16 677 33 21, 16 677 33 24 oraz  pod numer alarmowy  112.

źr. KMP Przemyśl