Przemyscy policjanci poszukują zaginionego Daniela Zacharczyka, 36-letniego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna wczoraj około godz. 14.30 wyszedł z Oddziału Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala w Przemyślu i oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ze względu na panujące niskie temperatury wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą poszukiwania Daniela Zacharczyka, który 4 marca 2018 roku, około godz. 14.30, wyszedł ze szpitala przy ul. Monte Cassino i oddalił się w nieznanym kierunku. Do obecnej chwili nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: Wzrost ok. 160 cm, waga około 65-70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy – szatyn, krótkie, posiada braki w przednim uzębieniu. Znaki szczególne: blizna w okolicy ust długości ok. 1,5 cm. Ubrany był w spodnie czarne typu dres, ciemne buty, miał czarny plecak.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Daniela Zacharczyka, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. (16) 677 3310 albo telefony alarmowe 997 lub 112.