Strona główna PRZEMYŚL Przemyśl: Bracia ukradli elektronarzędzia. Usłyszeli już zarzuty

Przemyśl: Bracia ukradli elektronarzędzia. Usłyszeli już zarzuty

0
Reklama

Dwóch braci odpowie za kradzież elektronarzędzi. Jednego z nich, pracownicy marketu budowlanego w Przemyślu, zatrzymali, kiedy próbował wynieść skradziony towar. W toku dalszych czynności ustalono, że kradzieży było więcej i uczestniczył w nich jeszcze jeden mężczyzna. Obaj bracia usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

We wtorek policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży elektronarzędzi. Z jednego z marketów budowlanych sprawca wyniósł wiertarki, zestawy narzędzi i spodnie robocze. Mężczyzna został zauważony przez pracowników ochrony sklepu, którzy od razu zareagowali i go ujęli, po czym powiadomili policję. Po sprawdzeniu okazało się, że ten sam sprawca, w tym samym sklepie, w październiku br. dopuścił się jeszcze dwóch kradzieży, natomiast we wrześniu br. kradzieży dokonał wspólnie z bratem. Łączna wartość skradzionego mienia to ponad 5 tys. złotych.
Ustalono, że to dwaj mieszkańcy powiatu przemyskiego, w wieku 27 i 39 lat. Mężczyźni usłyszeli w sumie cztery zarzuty kradzieży, za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
źr. KMP Przemyśl

Reklama