Strona główna PRZEMYŚL Przemyscy Terytorialsi pobiegli dla Pauliny

Przemyscy Terytorialsi pobiegli dla Pauliny

0
Reklama

W dniach 06-07.01.2024 r. przez 24 godziny biegano charytatywnie dla Pauliny, która potrzebuje specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

W dniu 6 stycznia 2024 r. 20 żołnierzy 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej rozpoczęło o godzinie 20 udział w 24 godzinnym biegu charytatywnym, którego celem była zbiórka funduszy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Pauliny. Tym razem żołnierze Brygady biegali urokliwymi uliczkami przemyskiej starówki oraz alejkami miejskiego parku, przebiegając w całej imprezie łącznie ponad sto kilometrów.

Reklama


W myśl motta terytorialsów „Zawsze gotowi, zawsze blisko”, żołnierz musi być sprawny fizycznie i zdrowy. Bieganie było dla przemyskich żołnierzy WOT także sprawdzianem formy przed sezonem intensywnych ćwiczeń wojskowych, które są nierozerwalnym elementem podnoszenia ich sprawności bojowej.


Po zakończeniu sportowych zmagań na twarzach żołnierzy było widać zmęczenie, ale w rozmowie z nimi dało się wyczuć radość ze wspólnego biegania w szczytnym celu i możliwości godnego reprezentowania 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Reklama
Poprzedni artykułWykryte nieprawidłowości dzięki analizie JPK_VAT
Następny artykułWykryli bagaże pełne sterydów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!