Strona główna LEŻAJSK Przekroczyła prędkość i straciła prawo jazdy

Przekroczyła prędkość i straciła prawo jazdy

0
Reklama

Mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi zakończyła się interwencja policjantów ruchu drogowego z Leżajska. Funkcjonariusze podjęli ją wobec kierującej osobowym fordem. Kobieta, w terenie zabudowanym jechała z prędkością 104 km/h. Mieszkanka powiatu niżańskiego straciła również uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące.

Wczoraj, policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy, jadący przez miejscowość Wola Zarczycka. Po godzinie 8, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym marki Ford. Powodem podjęcia interwencji była prędkość. Kobieta, w terenie zabudowanym jechała z prędkością 104 km/h, tym samym, przekroczyła prędkość o 54 km/h.

Reklama

Za kierownicą auta siedziała 52-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł, a na jej konto wpłynęło 13 punktów karnych. Dodatkowo straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!