Strona główna LUBACZÓW Przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli

Przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli

0
Reklama

Wysokim mandatem i punktami karnymi został ukarany kierowca audi, który przekroczył dozwoloną prędkość i dodatkowo nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ustalili jego adres zameldowania i znaleźli tam kierowcę. Apelujemy o rozsądek i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj policjanci ruchu drogowego kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy w miejscowości Dachnów. Około godz. 15:30 funkcjonariusze laserowym miernikiem prędkości namierzyli osobowe audi, którego kierowca jechał z prędkością 84 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusz pokazał kierowcy znak do zatrzymania się, ale mężczyzna zignorował go i odjechał w kierunku Cieszanowa.

Reklama

Policjanci w systemie sprawdzili kto jest właścicielem audi. Pojechali do miejsca jego zamieszkania i pokazali nagranie z miernika prędkości właścicielowi samochodu, który rozpoznał na nim swojego syna. Mężczyzna zadzwonił do niego i po chwili na miejsce przyjechał 20-letni kierowca audi. Na pytanie dlaczego nie zatrzymał się do kontroli oświadczył, że myślał, że mu „się upiecze”.

Został ukarany mandatami o łącznej kwocie 2800 złotych, nie tylko za przekroczenie dozwolonej prędkości ale również za niezatrzymanie się do kontroli. Dodatkowo na jego koncie przypisane zostały 24 punkty karne.

Reklama
Poprzedni artykułWypadek na krajowej 9. Trzy osoby w szpitalu
Następny artykuł77-latek zatrzymany za uprawę i posiadanie marihuany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!