Strona główna PRZEMYŚL Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Stracił pozwolenie

Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Stracił pozwolenie

0
Reklama

40-letni kierowca land rovera zlekceważył przepisy prawa o ruchu drogowym i przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 54 km/h. Poniósł za to konsekwencje. Został zatrzymany w miejscu wskazanym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z przemyskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierowcy land rovera. 40-latek został zatrzymany do kontroli w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako to, w którym kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość.

Reklama

Do zdarzenia doszło w miejscowości Olszany na drodze krajowej nr 28. Kierowca land rovera zlekceważył przepisy prawa o ruchu drogowym i przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 54 km/h. Funkcjonariusze skierowali do starosty wniosek o zatrzymanie mu uprawnień na okres 3 miesięcy. Dostał także mandat w wysokości 400 złotych za popełnione wykroczenie, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to bardzo przydatne narzędzie do przekazywania informacji na temat różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie naniesione na mapę jest sprawdzane i weryfikowane przez policjantów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!