Strona główna JAROSŁAW Przebiegała przez jezdnię i została potrącona. Trafiła do szpitala

Przebiegała przez jezdnię i została potrącona. Trafiła do szpitala

0
Reklama

Policjanci z jarosławskiej jednostki ustalają dokładne okoliczności potrącenia 16-latki, do którego doszło w Jarosławiu, na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Siemieńskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca hondą potrąciła przebiegającą przez jezdnię pieszą. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do potrącenia pieszej doszło wczoraj, przed godz. 16, na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Siemieńskiego w Jarosławiu. Oficer dyżurny na miejsce zdarzenia wysłał policyjny patrol. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca hondą, 39-letnia mieszkanka Jarosławia, potrąciła przebiegającą przez jezdnię 16-letnią mieszkankę gminy Pawłosiów. Piesza z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Kierująca hondą była trzeźwa.

Reklama

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drogach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmrok zapada wcześniej, ale i w ciągu dnia widoczność nie zawsze jest dobra. W tym czasie pogarsza się również koncentracja kierujących, dlatego tak ważna jest wzmożona czujność.

Reklama
Poprzedni artykułPoszukiwany do zapłaty grzywny wpadł podczas kontroli drogowej
Następny artykułUważaj na oszustów, gdy czekasz na przesyłkę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!