Strona główna WIADOMOŚCI Protest rolników. Tu jutro będą utrudnienia w ruchu

Protest rolników. Tu jutro będą utrudnienia w ruchu [LISTA]

0
Reklama

W piątek, na odcinku drogi krajowej nr 28, przewidywane są utrudnienia w ruchu. Mają one związek z planowanym protestem rolników. Utrudnień należy się spodziewać w godzinach przedpołudniowych na trasie Rymanów – Krosno.

Planowany protest ma się rozpocząć jutro około godziny 10. Rolnicy wyruszą swoimi pojazdami z Rymanowa i będą się przemieszczać drogą krajową nr 28, w kierunku Krosna. Po dojeździe aleją Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Rzeszowską, protestujący zawrócą w kierunku ul. Bieszczadzkiej, gdzie przed siedzibą Starostwa Powiatowego zaplanowano rozmowy z przedstawicielami lokalnych władz.

Reklama

JASŁO

Zbiórka uczestników protestu ma odbyć się przy parkingu kościelnym w Trzcinicy. Następnie około godz. 11, kierowcy ciągników rolniczych mają wyjechać na drogę krajową nr 28. Ich trasa ma przebiegać następująco:

  • Trzcinica droga krajowa nr 28 – Jasło. ul. 3 Maja – Jasło ul. Wojska Polskiego – Jasło droga wojewódzka nr 992 (wzdłuż ul. Grunwaldzkiej) – Jasło ul. Kasprowicza – Jasło ul. Piłsudskiego – rondo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 i drogi wojewódzkiej nr 992 – łącznik KG2 na drodze wojewódzkiej nr 992 ( wzdłuż ul. Konopnickiej) – Rondo Solidarności 

Powrót ma odbywać się w sposób analogiczny.

LUBACZÓW

Policjanci z lubaczowskiej jednostki informują, że w piątek, 9 lutego, odbędzie się planowany protest rolników, który może generować utrudnienia w ruchu. W szczególności w Narolu, gdzie protestujący będą przemieszczać się drogą wojewódzką nr 865 po trasie –  Narol ul. Warszawska – DW 865 (obwodnica Narola) – zjazd na ul. Bohaterów Września 1939 roku – ul. Warszawska.

W związku z przewidywanymi utrudnieniami w ruchu, został zaplanowany objazd przez miejscowości Narol Wieś – Paary – Huta Różaniecka – Płazów.

JAROSŁAW

LEŻAJSK

PRZEMYŚL

PRZEWORSK

Reklama
Poprzedni artykułW ciągu dwóch godzin dostał kilka tys. zł mandatu, stracił prawo jazdy i dowód rejestracyjny
Następny artykułPijani rowerzyści ukarani mandatami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!