Strona główna PRZEMYŚL Prezydent Bakun apeluje: nie przywoźcie więcej darów. Mamy pełne magazyny!

Prezydent Bakun apeluje: nie przywoźcie więcej darów. Mamy pełne magazyny!

0
Reklama

W związku z wojną na Ukrainie i tysiącami uchodźców, jacy przybywają do Polski w ostatnich dniach, Polacy organizują pomoc humanitarną dla uchodźców. W Przemyślu, gdzie działa punkt recepcyjny na Dworcu PKP, a na ul. Lwowskiej przy dawnym Tesco otworzono bazę namiotową z pomocą doraźną, pojawiło się wiele paczek z żywnością, art. higienicznymi, zabawkami dla dzieci i odzieżą.

Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun zaapelował w sieci, by nie dowozić w tej chwili żadnych paczek, bo magazyny nie pomieszczą już nic.

Reklama

Prosimy wstrzymać się z dowożeniem jakiejkolwiek pomocy do Przemyśla. Na chwilę obecną posiadamy absolutnie wszystko w dużych ilościach! Zorganizowaliście tak wielką pomoc, że wszystkie nasze magazyny są pełne. Nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną przyjmować kolejnych transportów!

Pomoc, którą chcecie przywieźć do nas, będzie za chwilę potrzebna w zupełnie innych miejscach, innych miastach! Prosimy nie przyjeżdżać do Przemyśla z zamiarem zabrania osób uciekających z Ukrainy w inne miejsca. Są zorganizowane transporty do wszystkich miast i nie będzie możliwości podjechania i czekania na chętnych w mieście czy okolicznych parkingach.

PROSZĘ O USZANOWANIE ZORGANIZOWANEJ POMOCY DLA UCHODŹCÓW I NIE DZIAŁANIE NA WŁASNĄ RĘKĘ. POWODUJE TO TYLKO WIĘCEJ PROBLEMÓW Z KTÓRYMI MYSIMY SOBIE DODATKOWO RADZIĆ

Reklama
Poprzedni artykułWypadek na autostradzie A4. Zderzyły się 3 samochody osobowe
Następny artykułNa autostradzie A4 powstał korytarz humanitarny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!