Strona główna PRZEMYŚL Prezydent Bakun apeluje: nie przywoźcie więcej darów. Mamy pełne magazyny!

Prezydent Bakun apeluje: nie przywoźcie więcej darów. Mamy pełne magazyny!

0
Reklama

W związku z wojną na Ukrainie i tysiącami uchodźców, jacy przybywają do Polski w ostatnich dniach, Polacy organizują pomoc humanitarną dla uchodźców. W Przemyślu, gdzie działa punkt recepcyjny na Dworcu PKP, a na ul. Lwowskiej przy dawnym Tesco otworzono bazę namiotową z pomocą doraźną, pojawiło się wiele paczek z żywnością, art. higienicznymi, zabawkami dla dzieci i odzieżą.

Prezydent Przemyśla Wojciech Bakun zaapelował w sieci, by nie dowozić w tej chwili żadnych paczek, bo magazyny nie pomieszczą już nic.

Reklama

Prosimy wstrzymać się z dowożeniem jakiejkolwiek pomocy do Przemyśla. Na chwilę obecną posiadamy absolutnie wszystko w dużych ilościach! Zorganizowaliście tak wielką pomoc, że wszystkie nasze magazyny są pełne. Nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną przyjmować kolejnych transportów!

Pomoc, którą chcecie przywieźć do nas, będzie za chwilę potrzebna w zupełnie innych miejscach, innych miastach! Prosimy nie przyjeżdżać do Przemyśla z zamiarem zabrania osób uciekających z Ukrainy w inne miejsca. Są zorganizowane transporty do wszystkich miast i nie będzie możliwości podjechania i czekania na chętnych w mieście czy okolicznych parkingach.

PROSZĘ O USZANOWANIE ZORGANIZOWANEJ POMOCY DLA UCHODŹCÓW I NIE DZIAŁANIE NA WŁASNĄ RĘKĘ. POWODUJE TO TYLKO WIĘCEJ PROBLEMÓW Z KTÓRYMI MYSIMY SOBIE DODATKOWO RADZIĆ

Reklama
Poprzedni artykułWypadek na autostradzie A4. Zderzyły się 3 samochody osobowe
Następny artykułNa autostradzie A4 powstał korytarz humanitarny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj