Strona główna STRZYŻÓW Poważny wypadek w Grodzisku (powiat strzyżowski). Cała rodzina trafiła do szpitala

Poważny wypadek w Grodzisku (powiat strzyżowski). Cała rodzina trafiła do szpitala

0
Źr. OSP Grodzisko
Reklama

W niedzielne południe doszło do poważnego wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Grodzisko w gm. Strzyżów. Ze wstępnych ustaleń policji kierujący fordem focusem jadąc w kierunku Strzyżowa rozpoczął wyprzedzanie, gdy nagle drogę zajechał mu drogę volkswagen golf. W wyniku zderzenia ford dachował, a jadąca nim trzyosobowa rodzina została ranna. Są to mieszkańcy województwa śląskiego.

Poszkodowanych do szpitala odtransportował śmigłowiec LPR. W najlepszym stanie jest 10-letnie dziecko, które doznało jedynie powierzchownych obrażeń, 37-letnia pasażerka skarżyła się na bóle miednicy; najpoważniejeszy jest stan 45-letniego kierowcy forda. W zderzeniu nie ucierpiał nikt jadący volkswagenem.

Reklama

W akcji, trwającej 4 godziny brały udział jednostki: OSP Grodzisko (7 osób), JRG Strzyżów, OSP Godowa Dolna, Policji, ZRM i LPR.

Pomimo bardzo dobrych warunków panujących na drodze, trasa ta jest dość niebezpieczna: wielu turystów skraca sobie trasę w Bieszczady, zjeżdżając z autostrady za Dębicą, jednak wąskie i kręte jezdnie sprzyjają takim wypadkom.

Źr. OSP Grodzisko

Poprzedni artykułCarpathian Warriors XI. Gala przyciągnęła fanów sportów walki [foto]
Następny artykuł5-latka zagubiła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!