Strona główna JASŁO Potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia. Szuka go policja

Potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia. Szuka go policja

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia kobiety, do którego doszło wczoraj w Dębowcu. Kierujący samochodem typu SUV, jadąc drogą gminną potrącił idącą z naprzeciwka 54-letnią kobietę, po czym nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza trafiła do jasielskiego szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.


Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18, na drodze gminnej w Dębowcu. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem typu SUV, najprawdopodobniej koloru czerwonego, jadąc drogą gminną w kierunku Szkoły Podstawowej potrącił 54-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.
Kierujący pojazdem nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku szkoły podstawowej. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Pojazd sprawcy może posiadać uszkodzenia prawej strony karoserii. Ma też uszkodzone prawe lusterko.Osoby, które mogą posiadać w tej sprawie jakiekolwiek informacje lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt pod numer telefonu 47 829 53 10 lub telefon zaufania 47 829 53 70.

Reklama