Strona główna STALOWA WOLA Potrącenie trzylatki na przejściu, dziecko w szpitalu

Potrącenie trzylatki na przejściu, dziecko w szpitalu

0
Reklama

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Popiełuszki. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym renaultem nie zachował szczególnej ostrożności zbliżając się do przejścia dla pieszych i potracił 3-letnie dziecko.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13.30, w Stalowej Woli na ul. Popiełuszki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renaulta potrącił małą dziewczynkę, która wjechała na przejście dla pieszych na niewielkiej hulajnodze. Jedna z policjantek wydziału ruchu drogowego, interweniująca na miejscu zdarzenia, żeby zająć czymś uwagę przestraszonej dziewczynki, wręczyła jej drewniane serduszko. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Na szczęście obrażenia 3-latki okazały się niegroźne.

Mężczyzna kierujący osobowym renaultem został przebadany na zawartość alkoholu. Jak się okazało, był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i realne spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stracił prawo jazdy. Ponadto pojazd, którym się poruszał, nie miał aktualnych badań technicznych, za co policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny. Funkcjonariusze skierowali do Sądu Rejonowego w Stalowej Woli wniosek o ukaranie sprawcy zdarzenia.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!