Strona główna RZESZÓW Poszukują 43-latka z Rzeszowa

Poszukują 43-latka z Rzeszowa

0
Reklama

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za Piotrem Płochem ps. „Brodinio”. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym za założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających.

Zachodniopomorski XI Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie, wydał za 43-letnim mieszkańcem Rzeszowa list gończy. Mężczyzna podejrzany jest o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą charakter zbrojny, zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających. Poszukiwany znany jest ze swojej twórczości muzycznej, występuje w popularnych mediach społecznościowych pod pseudonimem Brodinio. Ponadto posiada liczne kontakty w środowisku osób związanych m.in. z twórczością muzyczną i mieszanymi sportami walki.

Reklama

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Wydział Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie lub telefonicznie pod numer 47 821 24 31 lub z najbliższą jednostką Policji 112.

Reklama
Poprzedni artykułJeden pod wpływem amfetaminy, drugi po alkoholu
Następny artykułPrezydent Duda dziś w Łańcucie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!