Strona główna MIELEC Poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany

Poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany

0
Reklama

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości ponad rok czasu. Dzięki determinacji policjantów najbliższe 4 lata spędzi w więzieniu.

Mieleccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed organami ścigania od ponad roku. W 2023 roku za mężczyzną został wydany pierwszy list gończy przez Sąd Rejonowy w Tarnowie, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanego i doprowadzenie do zakładu karnego celem odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności. Kolejne listy gończe zostały wydane przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sąd Rejonowy w Mielcu. Pomimo iż 23-latek często zmieniał miejsce zamieszkania to dzięki determinacji i dobremu rozpoznaniu kryminalnych, wczoraj na terenie gminy Padew Narodowa został zatrzymany, gdy wracał do domu, w którym aktualnie się ukrywał.

Reklama

Za liczne przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, kradzieże i włamania, 23-latek najbliższe cztery lata spędzi w zakładzie karnym.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!