Strona główna JASŁO Poszukiwany trafił do odbycia kary

Poszukiwany trafił do odbycia kary

0
Reklama

1 kwietnia, jasielscy policjanci, podczas prowadzonej interwencji, wylegitymowali 49-latka. Okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności. Niestety dla mężczyzny nie okazał się to być primaaprilisowy żart.

W ubiegłą sobotę policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wysłani przez dyżurnego jasielskiej komendy na ul. Baczyńskiego w Jaśle, gdzie pod jednym ze sklepów, dwóch mężczyzn miało pić alkohol. Mężczyźni byli upominani przez obsługę sklepu, aby odeszli, lecz mimo próśb, nic sobie z tego nie robili.

Reklama

Przybyli na miejsce policjanci podjęli interwencję. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Jaśle w związku z popełnieniem przestępstwa znęcania się oraz kierowania gróźb karalnych. Początkowo 49-latek był przekonany, że to żart z okazji prima aprilis, ale na jego nieszczęście funkcjonariusze nie żartowali.

Mieszkaniec Jasła został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułW Bieszczadach przeszła Droga Krzyżowa służb mundurowych [foto]
Następny artykułGroźny wypadek. Kierowca dachował [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!