Strona główna TARNOBRZEG Poszukiwany do odbycia kary ukrył się pod łóżkiem

Poszukiwany do odbycia kary ukrył się pod łóżkiem

0
Reklama

Poszukiwany 50-latek, wpadł w ręce kryminalnych. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wydał za mężczyzną list gończy i nakaz doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności, na okres roku i trzech miesięcy. Gdy policjanci weszli do mieszkania, zaskoczony mieszkaniec Tarnobrzega ukrył się pod łóżkiem.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zajmujący się poszukiwaniami i identyfikacją osób, zatrzymali 50-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Poszukiwania były prowadzone na podstawie listu gończego oraz wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu nakazu doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Reklama

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2022 r. Ostatnie ustalenia pozwoliły śledczym wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany.

W czwartek, tarnobrzescy policjanci zatrzymali zaskoczonego 50-latka. Poszukiwany ukrył, się w mieszkaniu pod łóżkiem. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności na okres 15 miesięcy.

Poprzedni artykułW Rzeszowie przez weekend Strefa Mocy. Coś dla ducha i dla ciała
Następny artykułŚmiertelny wypadek w Przeworsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!