Strona główna PRZEWORSK Poszukiwany do odbycia kary 65-latek zatrzymany

Poszukiwany do odbycia kary 65-latek zatrzymany

0
Reklama

Poszukiwany 65-latek, wpadł w ręce przeworskich policjantów. Sąd Rejonowy w Przeworsku wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności, na okres roku i pięciu miesięcy. Mieszkaniec powiatu przeworskiego został skazany m.in. za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego z Przeworska, zatrzymali 65-letniego mieszkańca naszego powiatu. Poszukiwania były prowadzone na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Reklama

Mężczyzna, chcąc uniknąć zasądzonej kary, nie stawił się do zakładu karnego i od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ma na swoim koncie m.in. jazdę w stanie nietrzeźwości. Ostatnie ustalenia pozwoliły mundurowym wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany.

W piątek, przeworscy policjanci zatrzymali 65-latka, w jego domu. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności na okres roku i pięciu miesięcy.

Reklama
Poprzedni artykuł33-latek chciał odebrać sobie życie
Następny artykułRoztopy, silny wiatr i wzrost poziomu wód. Są ostrzeżenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!