Mieszkaniec gminy Laszki (powiat jarosławski) wyszedł miesiąc temu z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzali już pustostany, pola uprawne i lasy. Wczoraj przeszukiwano koryto i brzegi rzeki Szkło. Apelujemy do osób, które mają informacje w sprawie zaginionego, sprawdzamy każdy sygnał.

Policjanci z komisariatu w Radymnie wspólnie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu prowadzili wczoraj poszukiwania za 60-letnim zaginionym. Mieszkaniec gminy Laszki wyszedł z domu  10 sierpnia 2017 r. ok. godz. 23 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z informacji przekazanych przez najbliższych wynika, że zaginiony nie zabrał ze sobą dokumentów, pieniędzy ani telefonu komórkowego. Poruszał się rowerem typu damka.

Wczoraj, działania poszukiwawcze prowadzone były na rzece Szkło a także wzdłuż jej brzegów. Strażacy, płynący łodzią motorową sprawdzali koryto i brzegi rzeki a także zarośla i konary. W tym czasie policjanci, kolejny już raz sprawdzili teren wokół mostu w Laszkach.

Kilka dni temu w działania poszukiwawcze włączyli się również strażacy ochotnicy z OSP Laszki. Razem z policjantami sprawdzali teren upraw i nieużytków, a także lasy w najbliższej okolicy i pustostany. Policjanci apelują do mieszkańców o każdy sygnał w tej sprawie.

Rysopis zaginionego – wzrost 176 cm, waga ok. 90 kg, tęższa budowa ciała, krótkie siwe włosy a na czubku głowy łysina, twarz owalna, nos prosty.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne dżinsowe spodnie, granatową koszulkę i granatowe klapki. Zaginiony nosi okulary w metalowych, czarnych oprawkach.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50,   nr tel. 16 624 03 10,  16 624 03 11   lub z numerem alarmowym 997.

źr. KPP Jarosław